Τα στιγμιότυπα του ΠΑΟΚ-ΑΕΚ - PAOK TV - YouTube

Goal-Highlights: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2-1 (video)

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 3-1: Είχε αρχή και τέλος (βίντεο)

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 1-0: Με την υπογραφή του αρχηγού (video)

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Δείτε τα γκολ και το χαμένο πέναλτι του Βιεϊρίνια - Ειδήσεις -  νέα - Το Βήμα Online
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Δείτε τα γκολ και το χαμένο πέναλτι του Βιεϊρίνια - Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online

Βίντεο: Τα στιγμιότυπα του ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 1-0 - 13.01.2020, Sputnik Ελλάδα

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Το πιο χορταστικό παιχνίδι όλων των εποχών (video)

Γκολ και φάσεις από το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 2-2 (VIDEO)

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 1-0 | SDNA

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 3-1: Τα στιγμιότυπα του αγώνα (video)

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Ο διαιτητής ακύρωσε το γκολ του Σφιντέρσκι (video)

Τα στιγμιότυπα από το ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (VIDEO) : aek365

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 2-0: Θρίαμβος στην Τούμπα με την υπογραφή του αρτίστα Μπίσεσβαρ!  (video+photos) - Onsports.gr
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 2-0: Θρίαμβος στην Τούμπα με την υπογραφή του αρτίστα Μπίσεσβαρ! (video+photos) - Onsports.gr

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Live λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα  | Ειδήσεις | Sport
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Live λεπτό προς λεπτό η αναμέτρηση - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport

Teller Direkt Unvorhergesehene Umstände αγωνας παοκ αεκ σκορ Nebel  Ansteckende Krankheit Kritik
Teller Direkt Unvorhergesehene Umstände αγωνας παοκ αεκ σκορ Nebel Ansteckende Krankheit Kritik

ΠΑΟΚ: Το video εκθέτει και στριμώχνει την ΑΕΚ - Onsports.gr

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Μυθική κίνηση από τον Χιμένεθ μετά το τέλος του αγώνα (video) -  Newsbomb - Ειδησεις
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Μυθική κίνηση από τον Χιμένεθ μετά το τέλος του αγώνα (video) - Newsbomb - Ειδησεις

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 0-0: Δεν «Χ»άθηκε τίποτα (ΒΙΝΤΕΟ) | SPORTS | thepressroom.gr

Προβάδισμα πρόκρισης για τον Δικέφαλο του Βορρά: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 1-0 - ΒΙΝΤΕΟ |  ενότητες, αθλητισμός | Real.gr
Προβάδισμα πρόκρισης για τον Δικέφαλο του Βορρά: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 1-0 - ΒΙΝΤΕΟ | ενότητες, αθλητισμός | Real.gr

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 2-2: Γκολ και highlights (video) | Sportstonoto

Thes - Κύπελλο Ελλάδας: Στα ημιτελικά ο ΠΑΟΚ - Επική ανατροπή κόντρα στην  ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)
Thes - Κύπελλο Ελλάδας: Στα ημιτελικά ο ΠΑΟΚ - Επική ανατροπή κόντρα στην ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ 0-1: Οι φάσεις και το γκολ (video) | Sportstonoto

Τα highlights του ΠΑΟΚ - ΑΕΚ (VIDEO) : aek365